Logo

Wrocławskie ZOO.Klient:
ZOO Wrocław


Idea:

Aby zapewnić swoim dzieciom rozrywkę, rodzice muszą się nieźle nagimnastykować. Częstą zabawą jest udawanie dzikich zwierząt. Ale po co udawać zwierzęta, skoro tuż obok jest najlepsze w Polsce zoo?

Zabawianie dzieci zostaw zwierzętom z wrocławskiego zoo. Zabierz dziecko do zoo, a poczujesz się, jakbyś wchodził na ekscytujący plac zabaw. W naszej koncepcji cały teren zoo traktujemy jako planszę do gry podzieloną na kilka części. Wchodząc do zoo dzieci i rodzice wybierają swoją planszę. Taka plansza to po prostu jeden z kilku proponowanych tematycznych szlaków zwiedzania (np. “Co w wodzie siedzi” lub “Kły i pazury”).

Zwiedzanie zoo ma charakter interaktywny. Pokonując wybrany przez siebie szlak odwiedzamy kluczowe punkty na naszej mapce. Pojawiamy się w tych punktach, by zdobywać hasła (możemy je wpisywać na swojej papierowej mapce). Po powrocie do domu i wejściu na stronę www.grajwzoo.pl wykorzystujemy zebrane hasła, by uruchomić internetową zabawę. Wybieramy mapkę/planszę, którą pokonaliśmy w zoo i wpisując zebrane w zoo hasła odblokowujemy gry oraz dostęp do materiałów dodatkowych.


Zakres obsługi:

City light, materiały POS, Internet (www, banery, e-mailing)


scrolldown
scroll down for more

03

 

07 
09

1223 

x

Agencja Reklamowa
DSK Sp. z o.o.

Nasz aktualny adres:
ul. Niedźwiedzia 10
02-737 Warszawa
tel.+48 690 217 287
fax +48 222 036 195

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.